KONST / Litografier / Färglitografi 15464251
nr 1546 4251
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 59x74 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:31:49
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström